Новини

Переможці BEST FASHION AWARDS 2019

19 листопада у FAIRMONT Grand Hotel Kyiv відбулася щорічна подія, яку називають найочікуванішою у fashion-просторі України.

BEST FASHION AWARDS — єдина професійна премія у сфері моди в Україні, започаткована 2010 року.

За роки свого існування BFA перетворилася на основний інструмент об'єктивного визначення лідерів української модної індустрії. Премія надала можливість продемонструвати належну шану впливовим діячам української моди, чий внесок у розбудову національної fashion-індустрії складно переоцінити.

Ведучими цьогорічної Церемонії стали телеведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов.

Переможці кожної номінації визначилися голосуванням групи з 33 експертів за результатами колекцій двох сезонів — SS19 та FW19−20.

До складу експертної групи входять відомі fashion-журналісти, критики та баєри (список експертів на офіційному сайті Премії).

Цього року обробку протоколів експертів Премії та підрахунок голосів втретє здійснювала юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери». Вона й зберігає у таємниці результати голосування — до моменту їх оголошення зі сцени під час Церемонії.

До вашої уваги — переможці Премії:

Найкращий дизайнер жіночого одягу

Номінанти:
  • ARTEMKLIMCHUK — Артем Климчук
  • BEVZA — Світлана Бевза
  • BOBKOVA — Христина Бобкова
  • ELENA BURENINA — Олена Буреніна
  • FROLOV — Іван Фролов
  • Lake Studio — Олеся Кононова, Анастасія Рябоконь
  • LITKOVSKAYA — Ліля Літковська
  • PRZHONSKAYA — Олена Пржонська
  • SIX — Юлія Богдан
  • THE COAT BY KATYA SILCHENKO — Катерина Сільченко

Переможець: BEVZA — Світлана Бевза

Світлана Бевза
Світлана Бевза

Премію вручала: телеведуча, засновниця благодійного проекту Charity weekend, Посол Доброї Волі ООН Марія Єфросиніна.

Найкращий дизайнер чоловічого одягу

Номінанти:
  • ARTEMKLIMCHUK — Артем Климчук
  • FROLOV — Іван Фролов
  • IDOL. — Серж Смолін
  • SONYA MONINA — Соня Моніна

Переможець: ARTEMKLIMCHUK — Артем Климчук

Артем Климчук
Артем Климчук

Премію вручав: український та кримськотатарський актор, режисер театру і кіно, сценарист, заслужений артист Республіки Крим Ахтем Сеїтаблаєв.

Найкращий дизайнер аксесуарів

Номінанти:
  • GUNIA PROJECT — Наталя Каменська, Марія Гаврилюк
  • GUZEMA FINE JEWELRY — Валерія Гузема
  • Lake Studio — Олеся Кононова, Анастасія Рябоконь
  • LITKOVSKAYA — Ліля Літковська
  • RUSLAN BAGINSKIY — Руслан Багінський

Переможець: RUSLAN BAGINSKIY — Руслан Багінський

Анна Мостова, Петро Ясінський, Руслан Багінський, Вікторія Семерей
Анна Мостова, Петро Ясінський, Руслан Багінський, Вікторія Семерей

Премію вручали: головний редактор журналу ELLE Соня Забуга та футболіст, тренер збірної України з футболу Олександр Шовковський.

«Відкриття року»

Номінанти:
  • DAFNA MAY — Дафна Майберг
  • GUNIA PROJECT — Наталя Каменська, Марія Гаврилюк
  • JARDIN EXOTIQUE — Ліда Арфуш
  • ROUSSIN — Софія Русинович
  • YELIZAVETTA VOLOSOVSKA — Єлизавета Волосовська

Переможець: DAFNA MAY — Дафна Майберг

Дафна Майберг
Дафна Майберг

Премію вручала: співачка та композиторка, переможниця Євробачення 2016 Джамала.

«Прорив року»

Номінанти:
  • BEVZA — Світлана Бевза
  • FLOW THE LABEL — Вікторія Баланюк
  • GASANOVA — Ельвіра Гасанова
  • KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер
  • LITKOVSKAYA — Ліля Літковська
  • RUSLAN BAGINSKIY — Руслан Багінський

Переможець: KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер

Ксенія Шнайдер, Борис Цомая, Антон Шнайдер
Ксенія Шнайдер, Борис Цомая, Антон Шнайдер

Премію вручали: народна артистка України Тіна Кароль та дипломат, віце-прем'єр-міністр України з питань євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.


За найкращу fashion-постановку

Номінанти:
  • FROLOV — Іван Фролов
  • JARDIN EXOTIQUE— Ліда Арфуш
  • JEAN GRITSFELDT — Жан Гріцфельдт
  • Lake Studio — Олеся Кононова, Анастасія Рябоконь
  • LITKOVSKAYA — Ліля Літковська

Переможець: FROLOV — Іван Фролов

Іван Фролов
Іван Фролов

Премію вручали: генеральний продюсер ОМКФ, член наглядової ради та співзасновник Української кіноакадемії, член Європейської кіноакадемії, член Національної спілки кінематографістів України, член Українського оскарівського комітету Юлія Сінкевич.

Премія «SUSTAINABLE fashion»

Оргкомітет Best Fashion Awards започаткував цю спеціальну премію у 2018 році. Ініціатором вручення та партнером премії SUSTAINABLE fashion виступає компанія DHL Express, яка втілює sustainable-підходи у своєму бізнесі та активно просуває принципи sustainability.

Номінанти:
  • ARTEMKLIMCHUK —Артем Климчук
  • KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер
  • ROUSSIN — Софія Русинович
  • ZAHARA — Лідія Захарченко

Переможець: KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер

Ксенія Шнайдер, Антон Шнайдер, Вадим Сидорук
Ксенія Шнайдер, Антон Шнайдер, Вадим Сидорук

Премію вручали: фронтвумен українського гурту The HARDKISS Юлія Саніна та
генеральний директор DHL Express Ukraine Вадим Сидорук.

Спеціальна премія «Cruelty-free fashion» від гуманістичного руху UAnimals

Переможець: DZHUS — Ірина Джус

Ірина Джус
Ірина Джус

Премію вручав: засновник гуманістичного руху UAnimals, партнер агенції Gres Todorchuk, організатор Всеукраїнського маршу за тварин Олександр Тодорчук.

На Церемонії також вручають премію «Натхнення», долю якої вирішують самі дизайнери.

Переможець: Уляна Бойко.

Уляна Бойко.
Уляна Бойко.

Премію вручали: співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська та видавець онлайн-журналу ZEFIR.UA Ірина Турбаєвська.

Офіційні партнери Best Fashion Awards:
  • провідна флористична компанія України LoraShen,
  • компанія DHL Express Україна (ініціатор та партнер премії «SUSTAINABLE fashion»),
  • бренд № 1 у світі серед засобів для укладання волосся TRESemmé,
  • інвестиційна компанія Freedom Finance Ukraine (партнер премії «Прорив року»),
  • Beauty Partner заходу Mary Kay,
  • неординарний бренд Finlandia Vodka,
  • партнер заходу VODA UA,
  • партнер заходу OSCAR Dry Clean Studio.


2019 ПЕРЕМОЖЦІ