Новини

Переможці Best Fashion Awards 2021

15 листопада в Національному центрі «Український дім» відбулася дванадцята Церемонія вручення української професійної премії в сфері моди Best Fashion Awards.

Переможці кожної номінації визначилися голосуванням групи з 25 експертів за результатами колекцій 2021 року. Цього року вже вп’яте обробку протоколів експертів Премії та підрахунок голосів здійснювала юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери».

Дванадцята премія Best Fashion Awards була вручена у шести традиційних та чотирьох нових номінаціях. У цьому році переможців Премії нагороджували українські дизайнери та запрошені міжнародні гості.

Цьогоріч було засновано Фонд премії Best Fashion Awards. Під час BFA 2021 амбасадори Фонду вручили гранти переможцям двох премій.

Переможці Best Fashion Awards 2021:

The Discovery of the Year

Номінанти:
  • árutiunova — Анна Арутюнова
  • bettter — Юлія Пеліпас
  • Katimō — Катерина Тимошенко
  • Kir Khartley — Кирило Харитонцев
  • YADVIGA NETYKSHA — Ядвіга Нетикша

Переможець: bettter — Юлія Пеліпас.

Юлія Пеліпас
Юлія Пеліпас, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручали Світлана Бевза та Іван Фролов.
Переможець також отримав грант на розвиток бренду від Фонду премії BFA.

The Support of Emerging Designers

Номінанти:
  • KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер, Антон Шнайдер
  • LITKOVSKAYA — Ліля Літковська
  • PODOLYAN — Володимир Подолян

Переможець: LITKOVSKAYA — Ліля Літковська.

Ліля Літковська
Ліля Літковська, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручали Наталя Каменська та Андре Тан.

The Best Accessories Designer

Номінанти:
  • BEVZA — Світлана Бевза
  • GUNIA Project — Наталія Каменська, Марія Гаврилюк
  • Guzema Fine Jewelry — Валерія Гузема
  • Lake Studio — Олеся Кононова, Анастасія Рябоконь
  • RUSLAN BAGINSKIY — Руслан Багінський

Переможець: Guzema Fine Jewelry — Валерія Гузема.

Валерія Гузема.
Валерія Гузема., фото: Олексій Пономарьов

Премію вручали Олена Буреніна та Серж Пайє.

Saving Traditions of Artisanal Craft

Номінанти:
  • BEVZA — Світлана Бевза
  • GUNIA Project — Наталія Каменська, Марія Гаврилюк
  • LITKOVSKAYA — Ліля Літковська

Переможець: GUNIA Project — Наталія Каменська, Марія Гаврилюк.

Марія Гаврилюк, Наталія Каменська
Марія Гаврилюк, Наталія Каменська, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручали Марія Маслій та міжнародний гість Себастьян Фелікс Топеску — fashion-редактор, стиліст та креативний директор, який співпрацює з італійським «33 Magazine» та міжнародним виданням «Modic Magazine».
Переможець також отримав грант на розвиток бренду від Фонду премії BFA.

Sustainable Fashion supported by DHL Express

Номінанти:
  • bettter — Юлія Пеліпас
  • DZHUS — Ірина Джус
  • KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер, Антон Шнайдер
  • LITKOVSKAYA — Ліля Літковська
  • OMELIA — Костянтин Омеля

Переможець: KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер, Антон Шнайдер.

Антон Шнайдер, Ксенія Шнайдер
Антон Шнайдер, Ксенія Шнайдер, фото: Олексій Пономарьов


Премію вручали Катерина Бякова та Артем Клімчук

The Breakthrough of the Year

Номінанти:
  • bettter — Юлія Пеліпас
  • FROLOV — Іван Фролов
  • IENKI IENKI — Дмитро Євенко
  • RUSLAN BAGINSKIY — Руслан Багінський
  • TTSWTRS — Анна Осмехіна

Переможець: RUSLAN BAGINSKIY — Руслан Багінський.

Петро Ясинський, Руслан Багінський
Петро Ясинський, Руслан Багінський, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручала Катерина Сільченко.
Лауреат номінації «The Breakthrough of the Year» отримав також від партнера — Premier Palace Hotel Kyiv — подарунковий сертифікат​ на SPA-вікенд на двох: проживання у номері категорії «Прем'єр», розкішні сніданки, безлімітний доступ в Premier Palace Wellness Club та сервіс п’яти зірок.

The Best Fashion Innovation

Номінанти:
  • bettter — Юлія Пеліпас
  • BEVZA — Світлана Бевза
  • FINCH — Катерина Бякова, Максим Голуб

Переможець: FINCH — Катерина Бякова, Максим Голуб.

Дмитро Корнілов, Катерина Бякова, Максим Голуб
Дмитро Корнілов, Катерина Бякова, Максим Голуб, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручали Лілія Літковська та Алі Сауліді.

The Best Menswear Designer

Номінанти:
  • artemklimchuk — Артем Клімчук
  • Elena BURENINA — Олена Буреніна
  • IRON THREAD — Ено Еніеокпон
  • KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер, Антон Шнайдер
  • RIOTDIVISION — Олег Мороз

Переможець: KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер, Антон Шнайдер.

Антон Шнайдер
Антон Шнайдер, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручали Ірина Джус та Серж Смолін.

Social Responsibility Award

Номінанти:
  • BEVZA — Світлана Бевза
  • FROLOV — Іван Фролов
  • KSENIASCHNAIDER — Ксенія Шнайдер, Антон Шнайдер

Переможець: FROLOV — Іван Фролов.

Іван Фролов
Іван Фролов, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручила Ірина Данилевська.

The Best Womenswear Designer

Номінанти:
  • BEVZA — Світлана Бевза
  • Elena BURENINA — Олена Буреніна
  • GUDU — Лаша Мдінарадзе
  • LITKOVSKAYA — Ліля Літковська
  • the COAT — Катя Сільченко

Переможець: the COAT — Катя Сільченко.

Катя Сільченко
Катя Сільченко, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручали Валерія Гузема та всесвітньо відомий стрітстайл фотограф Адам Кац Сіндінг.

Також уже втретє під час церемонії Best Fashion Awards була вручена нагорода в спеціальній номінації Cruelty-free fashion від гуманістичного руху UAnimals.

Переможець: House Martin — Світлана Сушилова

Світлана Сушилова
Світлана Сушилова, фото: Олексій Пономарьов

Премію вручала Ольга Чевганюк, представник UAnimals.

Партнери Best Fashion Awards 2021:
  • DHL Express Україна
  • BILLIONAIRE
  • Tanqueray London Dry Gin
  • LoraShen
  • «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»
  • Premier Palace Hotel Kyiv
  • АВК
  • Best Events Catering
  • Latinium
2021 ПЕРЕМОЖЦІ